loading

El Bakımı 

El Bakımı

Daha güzel ve dikkat çeken ellere sahip olmak isteyenler için el bakımı konusunda en uygun malzeme ve yöntem seçimi ile uygulama yapmaktayız.
Her zaman bakımına özen gösterenler için klasik manikür ellerin daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Tırnakların şeklinin düzeltilmesi ve tırnak etlerinin alınması ile tırnaklara daha güzel bir şekil verilmektedir. En uygun malzeme ve ekipman seçimi ile uygulamanın sorunsuz olarak yapılmasını sağlamaktayız. Ellerde düzenli olarak yapılacak uygulama her daim daha bakımlı ve dikkat çeken ellere sahip olmanızı sağlayacaktır.
İlk bakışta en çok dikkat çeken noktalardan biri de eller olduğundan devamlı olarak bakım yapılması her tırnakların daha güzel görünmesini hem de ellerin son derece zarif görünmesini sağlamaktadır. Farklı el yapılarına göre uygulama yapılmaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz sayesinde tamamen müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde uygulama yapmaktayız.

Hemen Ara

Klasik Manikür Uygulaması

Ellerde en çok dikkat çeken noktalar tırnakların düzgün görünmesi ve tırnak etlerinin alınmasıyla daha hoş bir hale getirilmesidir. Sizlerde daha güzel ve dikkat çeken tırnaklara sahip olmak istiyorsanız klasik manikür için bizleri tercih edebilirsiniz. Yıllardır bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde elde etmiş olduğumuz deneyimlere bağlı olarak kaliteli ve güvenilir hizmet alınmasını sağlamaktayız.
Geniş hizmet alanımız sayesinde bakımınızda her daim sizlerin yanındayız. Kaliteli malzemeler ile yapılacak olan uygulamalar sonucunda her zaman daha bakımlı görünebilirsiniz. Tırnak bakımında kullanılan her malzeme gerekli hijyen uygulamaları ile temizlenmektedir. Bu sayede herhangi bir risk oluşturmadan kullanılmaktadır. Güvenle el bakımını yaptırmak isteyenler için yeterli kapasitemiz ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Tırnaklarda oluşan problemlerin çözülmesi için düzenli olarak bakım yaptırılması önemlidir. Kullanılan özel teknikler sayesinde her tırnak yapısına göre manikür uygulanmaktadır.

Mikro Manikür Uygulamaları

Farklı şekillerde uygulanacak olan tırnak bakımı tırnaklarınıza zarar vermeden daha düzgün bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Kuru manikür, mikro manikür özellikle tercih edebileceğiniz yöntemler arasında yer almaktadır. Makine ile uygulanacak olan yöntem daha kısa sürede uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Bu sayede el bakımınız en etkili şekilde yapılmaktadır. Her uygulama için deneyimli ekip arkadaşlarımız gerekli hassasiyeti göstererek uygulama yapmaktadır.
Makine ile yapılan her uygulama için uygun malzemeler kullanılarak istediğiniz görünüm sağlanmaktadır. Uzun yıllardır devam ettirmiş olduğumuz çalışmalar sayesinde sektörde özellikle kaliteli ve hijyenik uygulama yaptırmak isteyenler için tercih sebebi olmaktayız. İhtiyaç duyabileceğiniz her durumda yapacağınız görüşmeler sayesinde uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Merkezimizde uygulanmakta olan el bakımı uygulamaları müşterilerimizin taleplerine uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda sizlere sunulacak olan öneriler doğrultusunda daha bakımlı ve güzel bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olunmaktadır.

En Uygun Manikür Fiyatları

Birbirinden farklı şekillerde uygulanacak olan manikür için en uygun fiyat seçenekleri ile uygulama yapmaktayız. Kuru manikür veya klasik şekilde uygulanacak olan manikürün yanı sıra birbirinden farklı tekniklerin kullanımı ile gerçekleştirilecek olan uygulamalar da merkezimizin belirlemiş olduğu fiyat seçenekleri uygulanmaktadır. En iyi fiyat seçeneklerinden yararlanmak isteyenler merkezimiz ile yapacakları görüşmeler dahilinde detaylı bilgi alabilirler.
Makineyle uygulanacak olan mikro manikür ile tırnaklarınıza zarar vermeden etkili şekilde bakım yapılması sağlanmaktadır. Hijyenik olarak alınan önlemler doğrultusunda herhangi bir sorun yaşanmadan uygulama yapılmaktadır. Bu sayede daha bakımlı ellere sahip olmak isteyenler için tırnak bakımı etkili bir şekilde uygulanmaktadır. Tırnak yapınıza uygun şekilde yapılacak olan uygulamalar sonucunda uzun süre aynı şekilde bakımlı tırnaklara sahip olmanız sağlanmaktadır.

related projects