loading

Kurumsal

Güzel bir gülü, güzel bir geceyi, güzel bir dostu herkes ister. Önemli olan gülü dikeniyle, geceyi gizemiyle, dostu tüm derdiyle sevebilmektir.

Nasım Hatami Güzellik Merkezi

Hakkımızda

Güzellik dünyası gelişir ve değişirken, profesyonel ve kaliteli hizmet almak isteyen müşterilerimize en yeni ve en özel uygulama çeşitleri ve metotlarını, kusursuz şekilde uygulayan Nasım Hatami Güzellik Merkezi 2020 ocak ayında İstanbul’da faaliyete geçmiştir.

Zengin hizmet çeşitliliğine örnek olarak protez tırnak uygulamaları, kalıcı makyaj uygulamaları, ipek kirpik uygulamaları yer almaktadır. Ayrıca hizmet verdiği alanlarda eğitim de veren Nasım Hatami Güzellik Merkezi onlarca sektör çalışanına öncülük etmektedir.

  • İpek Kirpik Uygulaması
  • Kalıcı Oje
  • El Bakımı
  • Ayak Bakımı
  • Kalıcı Eyeliner Makyajı
  • Çıkartmalar
  • Protez İşlemleri
Neler Yapıyoruz

Güzellik sektöründe en zor ve en karmaşık uygulamaları profesyonelce uygulama misyonu ile yola çıkan işletmemiz, faaliyetlerine öncelikle protez tırnak, manikür, pedikür, kalıcı oje, nail art (Tırnak süsleme), kalıcı makyaj, eyeliner, dipliner, dudak renklendirme, kirpik lifting, kaş lifting, ve ipek kirpik ile başladı. Her geçen gün farklı ve şık tasarımlar ile müşterilerimizin memnuniyetini hedeflerken protez tırnak eğitimi, kalıcı makyaj eğitimi ve kirpik uygulama eğitimlerimiz ile sektörün yetişmiş eleman ihtiyacını da karşılayarak sektörümüzde fark yaratan öncü firmalar arasında yer alıyoruz.

Nasım Hatami Güzellik

Müşteri Yorumları

kalıcı oje için internetten bulmuştum fiyat ve uzmanlıkları çok iyi tavsiye ederim

Mehtap D.

Kalıcı Oje

Temiz ve güler yüzlü bir ekip çok memnun kaldım şiddetle tavsiye ederim

Esra S

İpek Kirpik

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçiniz.

Whatsapp Bilgi Hattı